CREATIVE, INNOVATIVE, SINGLE AND SPECIAL DESIGNS
  • Reduced price

Mater Matuta–Güneşin Doğuşu–Kapı Çelengi ve Kapı Süsü

There are not enough products in stock
TRY400.00 TRY500.00 -TRY100.00

Ürün Hikayesi

Kapı Çelengi ve Kapı Süsü, kurutulmuş buğday başağı ve kurutulmuş bitkilerle doğadan renklerle doludur. Buğday başaklarına biraz boya yardımıyla güneş ışığı ve altın rengi katıldı. Buğday, kurutulmuş otlar ve yabani bitkilerden eşsiz bir kreasyon. Kapı çelenginde renklerin solmamasını sağlamak için hafif şekilde koruyucu kullanılmıştır.

Tarlalar ve çayırlar doğa, muhteşem buğday başakları, bitkileri ve çiçekleri sundu. Tasarımcı bu bitkilerden el sanatıyla muhteşem bir kompozisyon üretti. 

Tasarımcı çelenkleri “ticarileşen” bir anlayıştan sıyrılan el sanatının güzel örnekleri olarak tek ve eşsiz şekilde sunmak için üretiyor.

Evinizde, baş ucunuzda güzelliğinin tadını çıkaracaksınız.

Mater Matuta Kimdir? Aşağıda hikayesini okuyun.

You might also like

Güneşin Doğuşu – Kapı Çelengi Detayları

Mater Matuta-Güneşin Doğuşu kapı süsü/çelengi yaklaşık 40 cm çapında, kurutulmuş buğday başağı ağırlıklı, kuru bitkilerden tasarlanmıştır. Tasarım %100 el yapımı, sadece bir adet ve eşsiz bir üründür. Türkan Baykuş benzersiz, ince detaylara sahip sanatsal eserler üretmek için gayret etmektedir.

Kapı Süsü Ürün Malzemeleri

Kurutulmuş buğday başağı, şoklanmış çiçekler, tropikal bitkiler, çelenk, jüt kumaş kurdele.

Mater Matuta'nın Hikayesi

Mater Matuta: Roma mitolojisinde tahıl-buğday olgunlaşma tanrıçasıdır. (Latin şair Lucretius onu şafak tanrıçası yapmasına rağmen).

Kapı Çelengini Kullanım Önerilerimiz

Kapı çelengini, kapınızda misafirlerinizi karşılayan kapı süsü, dekoratif duvar süsü ve yaşam alanlarınızda farklı dekoratif eser olarak kullanabilirsiniz.

Notlar:

Tasarımlarda kullanılan isimler kültürlerde berekete verilen değeri öne çıkarmak için kullanılmıştır.

Uyarılar:

Ürünü dış ve sert koşullardan korunaklı ortamlarda kullanmanız güzelliğini korumakta ve sürekli kılmakta faydalı olur.

Koleksiyon: Bereketin Tanrıçaları

Buğday başakları, kurutulmuş bitkiler, çiçekler, otlar insanlık tarihinde tüm kültür ve dinler için önemli yer tutar. Hepimiz doğadan fışkıran şeylerin bereketine inanır ve değer veririz. İşte Bereketin Tanrıçaları koleksiyonu bu değerlere dikkat çekmek istemektedir. Dünya üzerinde geçmiş kültür ve medeniyetlerde bulunan tanrıçalarla koleksiyonumuzu sergilemek yerinde olmuştur.